BON RABATOWY
-10%

na
dowolną usługę
fryzjerską w

Zapisz się do newslettera Lolo Manolo
Imię:*
Adres e-mail:*

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu i wykorzystuje Cookies. Więcej informacji tutaj.
Origami w salonie
Chmurki w salonie

Salon fryzjerski

Frzyjer w Poznaniu

Lolo wie doskonale, że dobry fryzjer to podstawa sukcesu. Przyjdź, porozmawiaj z naszą stylistką i przekonaj się, że na włosach i urodzie znamy się najlepiej.

Stylistka zaproponuje idealną fryzurę uwzględniając Twoją aparycję i oczekiwania. Naszym celem nadrzędnym jest świadczenie usług fryzjerskich na najwyższym poziomie.

 

Fryzjer damski i męski

Do dyspozycji naszych Klientów mamy szeroką gamę kosmetyków do wszystkich rodzajów włosów, ponad 100 odcieni farb oraz topowe kuracje odżywcze i witaminowe dla zniszczonych i przesuszonych włosów. Urzekające zapachy kosmetyków do stylizacji marki Selective, Loreal, czy Tigi zawładną Państwa zmysłami.

fryzury męskie i fryzury damskieSalon fryzjerski męski i damski pod szyldem Lolo Manolo, to również kawa, muzyka i relaks.
Zapraszamy także rodziców ze swoimi pociechami. Dzieciaki u Lola mają dobrze - bawią się, uczą i gimnastykują na sali zabaw przeznaczonej wyłącznie dla nich.

W cenie cięcia dorosłego i malucha zabawa na sali Lola bez ograniczeń.

Takie przyjemności tylko w Poznaniu, na ulicy Sielskiej 17. Zapraszamy!

 

Kosmetyki do włosów

Fryzjerzy w Lolo Manolo pracują na kosmetykach włoskiej marki Selective Professional - marce docenionej przez polskich ekspertów już 10 lat temu. Selective Professional – marka produktów profesjonalnych powstała w 1994 roku we Włoszech, w toskańskiej miejscowości Prato, w laboratoriach jej producenta, firmy Tricobiotos. Dziś obecna jest już w rękach fryzjerów 41 państw.

W Lolo Manolo pracujemy na kilku seriach: ON CARE, Feel, NOW Styling, Oligomineral EVO, Oligomineralcream, OXY reload, DECOLORVIT, elective, SELIVE, FOR MEN oraz ARTISTIC.

Prócz Selective znajdziesz u nas markę TIGI, L'oreal oraz Inebrya, a dla dzieci polecamy marki REVLON i HOT TOT. Zapraszamy.

Umów wizytę »
Jaka fryzura dla dziecka na rozpoczęcie roku szkolnego?
Jak zorganizować urodziny dla przedszkolaka?
Fryzjer radzi - jak dbać o włosy chłopca?
Jak przygotować dziecko do wizyty w salonie fryzjerskim?
Fryzjer radzi: jak dbać o długie włosy małych dziewczynek

Wszystkie prawa zastrzeżone © Lolo Manolo 2013

projekt i pozycjonowanie:
Grand Software