BON RABATOWY
-10%

na
dowolną usługę
fryzjerską w

Zapisz się do newslettera Lolo Manolo
Imię:*
Adres e-mail:*

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu, a później wykorzystuje tzw. Cookies, w celu zapewnienia odwiedzającym maksymalnej wygody m.in. zapamiętując preferencje i ustawienia na tej stronie, analizując statystykę Twojej aktywności na stronie oraz przeciwdziałając nadużyciom. Pozostawiając ustawienia przeglądarki w aktualnej konfiguracji, wyrażasz zgodę na ww. funkcjonowanie strony.
Jeżeli nie chcesz, aby pliki były zapisywane, możesz zmienić ustawienia przeglądarki klikając tutaj. Więcej informacji na temat Cookies znajdziesz tutaj.
Origami w salonie
Chmurki w salonie

ELECTIVE ton w ton

elective salonELECTIVE - linia do koloryzacji "ton w ton"

Efekt utrzymuje się od 4 do 6 tygodni, bez ryzyka odrostów Pozwala uzyskać zabarwienie identyczne z naturalnym lub o ton ciemniejsze, nabłyszcza. Doskonale pokrywa włosy siwe o koncentracji do 50%. Nie pozwala na rozjaśnienie włosów ani na radykalną zmianę naturalnego koloru. Nie zawiera amoniaku.

Koloryzacja "ton w ton" jest atrakcyjna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy pragną zatuszować pierwsze siwe włosy bez radykalnej zmiany wcześniejszego, naturalnego koloru oraz dla tych, którzy pragną zmienić kolor włosów w sposób dostrzegalny na stosunkowo krótki okres. Selective Professional

Jaka fryzura dla dziecka na rozpoczęcie roku szkolnego?
Jak zorganizować urodziny dla przedszkolaka?
Fryzjer radzi - jak dbać o włosy chłopca?
Jak przygotować dziecko do wizyty w salonie fryzjerskim?
Fryzjer radzi: jak dbać o długie włosy małych dziewczynek

Wszystkie prawa zastrzeżone © Lolo Manolo 2013

projekt i pozycjonowanie:
Grand Software