BON RABATOWY
-10%

na
dowolną usługę
fryzjerską w

Zapisz się do newslettera Lolo Manolo
Imię:*
Adres e-mail:*

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu i wykorzystuje Cookies. Więcej informacji tutaj.
Origami w salonie
Chmurki w salonie

O salonie fryzjerskim Lolo Manolo

Nazwa Lolo Manolo

Zeszłoroczne wakacje zostały urozmaicone rodzinnym pobytem w Hiszpanii. Podczas jednodniowej wycieczki do Barcelony, przez tłum przetoczyła się grupka miejscowych chłopców w wieku 7-10 lat, pokrzykując i popychając się nawzajem, jak na młodych zgranych przyjaciół przystało.

Nie trudno było usłyszeć nawoływania na jednego z nich, głośne i melodyjne "Lolo!" lub "Lolo Manolo!".

Młody Lolo miał jedną cechę przykuwającą uwagę wszystkich zgromadzonych - rozczochraną głowę! Jego fryzura przypominała coś, co mogło powstać najpewniej po długiej i nierównej walce ze sztormem na Morzu Śródziemnym.

Domyślamy się, że owe nawoływanie było zaczepką w rewanżu za oryginalną fryzurę, nieświadomie prezentowaną z hiszpańską dumą. 

Już w hotelu sprawdziliśmy, że "Lolo" oraz "Manolo" to zdrobienia od hiszpańskiego imienia Manuel.

 

Pomysł na salon - dla dzieci i dorosłych

Nasze dzieci także mogły obserwować fryzurę Lola oraz jego gromadkę kolegów. W momencie uruchomienia salonu nasze maluchy mają ponad 3 lata i jak większość dzieci nie tolerują nożyczek, maszynki i sterylnej atmosfery salonów fryzjerskich.

Każda domowa próba strzyżenia czy podcinania włosów poprzedzona jest płaczem i ucieczką, a kiedy już udaje się zbliżyć do włosków, rozpoczyna się walka z czasem i emocjami dziecka, a także naszymi.

Salon fryzjerski Lolo Manolo powstał z myślą o najmłodszych i o dorosłych. Najmłodsi mają do dyspozycji nowoczesne fotele fryzjerskie przeznaczone wyłącznie dla nich oraz świetnie urządzoną salę zabaw, w której mogą spędzić czas w ramach nagrody za okazanie cierpliwości przed lustrem.

Dorośli mają do dyspozycji wygodne stanowiska fryzjerskie, miłą obsługę, kawę i chwilę wytchnienia dla siebie. Lolo Manolo powstał szczególnie z myślą rodzicach i ich pociechach.

 

Zaproszenie od Lola

Gdybyśmy mieli dziś kontakt z hiszpańskim Lolo, którego spotkaliśmy pod Sagrada Familia, poprosilibyśmy go o nagranie video-zaproszenia do wyjątkowego miejsca, jakim jest nasz salon fryzjerski w Poznaniu. Do Barcelony na pewno jeszcze pojedziemy, ale... może Lolo znajdzie nas wcześniej?

Zapraszam Państwa w imieniu swoim i Lola do unikalnego salonu fryzjerskiego dla dzieci i dorosłych, zlokalizowanego się na ulicy Sielskiej w Poznaniu. To wyjątkowe miejsce, z wyjątkową atmosferą.

Szczególnie zapraszam rodziców takich jak my - zapracowanych i obciążonych obowiązkami, którzy nie mają czasu dla siebie. Spotkajmy się na Sielskiej na wspólnej kawie, a sala zabaw na chwilę przejmie rolę animatora zabaw i rozwoju naszych pociech. Także student, sąsiad czy przechodzień znajdzie coś dla siebie w salonie Lolo Manolo.

Umów wizytę »
Jaka fryzura dla dziecka na rozpoczęcie roku szkolnego?
Jak zorganizować urodziny dla przedszkolaka?
Fryzjer radzi - jak dbać o włosy chłopca?
Jak przygotować dziecko do wizyty w salonie fryzjerskim?
Fryzjer radzi: jak dbać o długie włosy małych dziewczynek

Wszystkie prawa zastrzeżone © Lolo Manolo 2013

projekt i pozycjonowanie:
Grand Software