BON RABATOWY
-10%

na
dowolną usługę
fryzjerską w

Zapisz się do newslettera Lolo Manolo
Imię:*
Adres e-mail:*

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu i wykorzystuje Cookies. Więcej informacji tutaj.
Origami w salonie
Chmurki w salonie

Jak zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

Problem jak, ale i gdzie wyprawić urodziny przedszkolaka, to problem wielu rodziców pociech w wieku 4-6 lat. Dlaczego? Ponieważ taka impreza – w odróżnieniu od urodzin dla malucha – powinna uwzględnić potrzeby dziecka, które ma już swoje upodobania, gust i doskonale wie, kogo chciałoby – a kogo absolutnie nie – zaprosić na swoje urodziny. Taka impreza urodzinowa dla dziecka powinna być również pełna atrakcji i zabaw, na tyle ciekawych, by zarówno sam jubilat, jak i jego goście, nie poczuli się zawiedzeni.

Obecnie coraz modniejszą formą urodzin dla dziecka w wieku przedszkolnym, stają się imprezy urządzane poza domem. Plusy takiej decyzji są ogromne. Po pierwsze – nie musimy martwić się o liczbę zaproszonych gości. Po drugie – nie trzeba głowić się nad opracowaniem zabaw dla dzieci czy innych atrakcji. I wreszcie po trzecie – mamy również „z głowy” problem związany z dekoracją sali czy przygotowaniem menu.

Urodziny w sali zabaw

Najbardziej sprawdzonym miejscem idealnym na przyjęcie urodzinowe dla dziecka w wieku przedszkolnym, jest sala zabaw oraz dokładnie przygotowany plan zajęć i atrakcji dla dzieci. W trakcie takiej imprezy, dzieci nie tylko mogą zużytkować nadmiar energii poprzez zabawy ruchowe czy taniec, ale również rozwinąć swoją wyobraźnię. Takie urodziny dla przedszkolaka poza domem, to również świetna okazja do tego, by pokazać naszej pociesze, że „światem nie rządzi jedynie komputer”.

Urodziny w salonie fryzjerskim

Jako idealne miejsca na pomysłowe urodziny dla przedszkolaka, można też wykorzystać: kino – organizując grupowe wyjście na jakąś fajną komedię czy animację dla dzieci; aquapark – tu również chodzi o grupowe wyjście, które można połączyć z zajęciami z animatorem; Mc Donald's – mowa tu o pół-zamkniętej imprezie urodzinowej dla kilkuosobowej grupy. Tą ostatnią można połączyć również z wyjściem do kina. Warto jednak zayważyć, że zorganizowanie imprezy urodzinowej dziecka w kinie jest jedną z najdroższych opcji.

Możemy też wynająć w tym celu salon fryzjerski dla dzieci – szczególnie świetnie się sprawdzi w przypadku dziewczynek, które uwielbiają się przebierać, malować i czesać. Szczególnie takie zabawy sprawdzają się w grupie przyjaciół.

Jeśli nie stać nas na taki luksus, lub po prostu brakuje nam pomysłu, gdzie urządzić urodziny i jak je zorganizować, a jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami własnego domu z ogrodem, możemy udać się do salonu fryzjerskiego w Poznaniu, który jako jedyny posiada salę zabaw oraz salkę do organizacji urodzin. Oczywiście chłopcy znajdą tam również wiele atrakcji dla siebie.

Umów wizytę »
Jaka fryzura dla dziecka na rozpoczęcie roku szkolnego?
Jak zorganizować urodziny dla przedszkolaka?
Fryzjer radzi - jak dbać o włosy chłopca?
Jak przygotować dziecko do wizyty w salonie fryzjerskim?
Fryzjer radzi: jak dbać o długie włosy małych dziewczynek

Wszystkie prawa zastrzeżone © Lolo Manolo 2013

projekt i pozycjonowanie:
Grand Software