BON RABATOWY
-10%

na
dowolną usługę
fryzjerską w

Zapisz się do newslettera Lolo Manolo
Imię:*
Adres e-mail:*

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu i wykorzystuje Cookies. Więcej informacji tutaj.
Origami w salonie
Chmurki w salonie

Jaka fryzura dla dziecka na rozpoczęcie roku szkolnego?

Początek roku szkolnego, to – szczególnie w przypadku pierwszoklasistów - ogromne przeżycie zarówno dla małego ucznia, jak i dla jego rodziców. Ci drudzy starają się przede wszystkim o to, aby ich pociechy wyglądały wtedy jak najładniej. Przygotowują więc dla nich eleganckie stroje. Szukają odpowiedniego obuwia. Nie bez znaczenia jest też to, jak uczesać dziecko na rozpoczęcie roku szkolnego. W tym przypadku, pomocy okazuje się być fryzjer dla dzieci.

Fryzura na rozpoczęcie roku szkolnego, powinna być przede wszystkim wygodna, trwała i jak najbardziej podkreślać dziecięcy urok. Odrobina elegancji również nie zaszkodzi. Jednakże o tym, jaka konkretnie fryzura dla dziecka będzie najodpowiedniejsza w przypadku naszej pociechy, powinien zadecydować sam fryzjer.

Fryzura dla dziewczynki

Najczęściej doradzane uczesania dla dziewczynek to warkocze, w bardzo różnych kombinacjach. Poza tym fryzjerzy często proponują naszym pociechom uczesanie na pazia. Taka fryzura ładnie okala buzię dziecka i nie zniszczy się zbyt szybko, gdyż odpowiednio wymodelowana, będzie sama się układała. Bardzo modne są również proste gładkie fryzury, których ważnym elementem jest ozdobna opaska – najlepiej dopasowana do koloru odświętnego stroju.

Fryzura dla chłopczyka

W przypadku fryzur chłopięcych, polecane są uczesania z nastroszoną grzywką w stylu irokeza. Równie modną propozycją na tą wyjątkową okazję, może być fryzura „na pazia”. Włosy cieniowane po bokach i ułożone w usztywnione pazurki, to również jedna z często pojawiających się fryzur dla dziecka na nowy rok szkolny. Podobnie zresztą jak włosy krótko obcięte na karku z lekko postawioną grzywką.

Salon fryzjerski doradzi najlepiej

Wybór dziecięcych fryzur na specjalne okazje – takie właśnie jak rozpoczęcie roku szkolnego – jest jak widzimy ogromny. Od klasycznych warkoczy czy prostych cięć (jak w przypadku chłopców), po bardziej „zwariowane” fryzury dla dzieci będących umiejętnym połączeniem fantazji z elegancją. Pamiętajmy jednak o tym, by nie upierać się przy swoim zdaniu. Kto bowiem lepiej zna się na tym, jak uczesać dziecko na rozpoczęcie roku szkolnego, jak doświadczony fryzjer dla dzieci.

Najlepiej udać się do specjalnie przygotowanedo salony fryzjerskiego dla dzieci i dorosłych, znajdującego się na ulicy Sielskiej w Poznaniu. Miłe panie wiedzą najlepiej, jakie  fryzury w danej chwili są modne oraz jak najlepiej ułożyć włosy konkretnego dziecka. Oczywiście salon wyposażony w salę zabaw zaprasza także dorosłych.

Umów wizytę »
Jaka fryzura dla dziecka na rozpoczęcie roku szkolnego?
Jak zorganizować urodziny dla przedszkolaka?
Fryzjer radzi - jak dbać o włosy chłopca?
Jak przygotować dziecko do wizyty w salonie fryzjerskim?
Fryzjer radzi: jak dbać o długie włosy małych dziewczynek

Wszystkie prawa zastrzeżone © Lolo Manolo 2013

projekt i pozycjonowanie:
Grand Software