BON RABATOWY
-10%

na
dowolną usługę
fryzjerską w

Zapisz się do newslettera Lolo Manolo
Imię:*
Adres e-mail:*

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu, a później wykorzystuje tzw. Cookies, w celu zapewnienia odwiedzającym maksymalnej wygody m.in. zapamiętując preferencje i ustawienia na tej stronie, analizując statystykę Twojej aktywności na stronie oraz przeciwdziałając nadużyciom. Pozostawiając ustawienia przeglądarki w aktualnej konfiguracji, wyrażasz zgodę na ww. funkcjonowanie strony.
Jeżeli nie chcesz, aby pliki były zapisywane, możesz zmienić ustawienia przeglądarki klikając tutaj. Więcej informacji na temat Cookies znajdziesz tutaj.
Origami w salonie
Chmurki w salonie

SELIVE farba roślinna

selive linia do koloryzacji włosówSELIVE - linia do koloryzacji bezpośredniej. Selective Professional

Zmywa się stopniowo po kilku myciach głowy (zwykle od 3 do 6) Odtwarza we włosach pigmenty identyczne z naturalnymi lub o ton ciemniejsze (nie pozwala na rozjaśnienie koloru włosów) Nadaje połysk Nie zawiera utleniaczy ani amoniaku Tuszuje siwe włosy Repigmentuje włosy pozbawione barwnika, umożliwiając odzyskanie 3 do 4 tonów.

Koloryzacja bezpośrednia opracowana została z myślą o osobach stawiających pierwsze kroki w świecie koloryzacji. Jest to koloryzacja krótkotrwała, o atrakcyjnych ale niezobowiązujących odcieniach. Przydaje piękna włosom siwym podkreślając ich splendor oraz ożywia blask włosów farbowanych pomiędzy kolejnymi zabiegami koloryzacji.

Jaka fryzura dla dziecka na rozpoczęcie roku szkolnego?
Jak zorganizować urodziny dla przedszkolaka?
Fryzjer radzi - jak dbać o włosy chłopca?
Jak przygotować dziecko do wizyty w salonie fryzjerskim?
Fryzjer radzi: jak dbać o długie włosy małych dziewczynek

Wszystkie prawa zastrzeżone © Lolo Manolo 2013

projekt i pozycjonowanie:
Grand Software